1 / 8
ИМПЕРИЈА – Стан 80м²
126.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 18:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 52/14
Се продава стан со површинa 80м² со распоред –дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба,детска соба ,ходник,купатило,тераса
Кат – 1
Станот се наоѓа во наслеба Охридати (200 метри до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

75000 €

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам