1 / 2
TIMS KAMIN za parno do 200m2
24.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2020 19:19

Струга / Струга

malku koristen kamin na drva za parno, gree 200m2 komotno

BARAJTE go EROL na 070 532 436 - STRUGA

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Uran
Потврден огласувач
070533273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам