1 / 4
Cistenje KLIMAuredi
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 00:17

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

MONTAZA NA KLIMA UREDI
...Higienski i bakteriolosko CISTENJE so Fgf sinteticko sredstvo NA VASITE KLIMA UREDI....
PROMOTIVNO 800den.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Darid
Потврден огласувач
078448818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам