1 / 6
Chris Craft 2007 god.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 11:35

Скопје Центар / Скопје

Chris Craft 2007 god.
Motor OMC 5.0
200 ks
Registriran i servisiran
Kapacitet 5+1

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Davor
Потврден огласувач
070818018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам