Изработка на фитнес планови и исхрана со следење на процесот
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2021 09:56

Прилеп / Прилеп

Се изработуваат планови за ослабување/здебелување со целосно следење на процесот со флексибилна исхрана со цел да уживате во процесот! Помош при броење на калории, избор на здрави ресурси на храна и сл. Доколку вашата цел е промена на животниот стил и вашето здравје, тогаш сте на вистинското место.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Останато

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
078259101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам