1 / 2
ORIGINAL topka za rakomet
2.800 МКД
03.11.2020 06:32

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat originalni topki za rakomet odobreni od IHF. VISOKOKVALITETNI KOZNI. Moze na golemo i malo

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 397 800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам