Бараме сортирач, виљушкарист,работник на преса
15.400 МКД
Цената не е фиксна
04.09.2020 17:23

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирмата Еко Стар Рециклажа Скопје има потреба од вработување во редовен работен однос на 3 работници:
-сортирач на хартија,картон
-виљушкарист
-работник на преса за балирање на хартија
Заинтересираните може да се јават на 071204778 и 071265271

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

EKO STAR RECIKLAZA
ул. борис трајковски бр.87
Потврден огласувач
3122500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам