Kupuvam kukja
40.000 €
Цената не е фиксна
05.07.2021 14:51

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Stip

Kupuvam kukja ili Stan vo Stip do 40.000 e, ponudete na tel 078344615

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам