1 / 2
Pojacalo Allorgan AP-850
2.800 МКД
10.03.2023 12:43

Куманово / Куманово

Prodavam Allorgan model AP-850 pojacalo vo odlicna ispravna sostojba bez nitu edna grebka.
Prakjam i po kargo niz cela Makedonija.
Kontakt broj: 078 427 238

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078427238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам