1 / 2
FRINKO - LADILNIK - VITRINA
450 €
03.04.2022 16:29

Прилеп / Прилеп

Vitrinata e vo odlicna sostojba malku koristena
Frinko SLV 2.0
Tel. za info 071-478-226
Tel. za info 071-478-226
Tel. za info 071-478-226

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

audi a3
Потврден огласувач
078586788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам