1 / 12
Се продава семејна куќа
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 22:07

Велес / Велес

Број на соби:

7

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Славјанска 17

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на мапата). Куќата е на 2 спрата, со 3 спални соби, 2 дневни соби, 1 кујна, 2 предсобја, купатило, подрум, надворешно вц, надворешен помошен објект (за дрва) и голем двор од 130м2.
Цената не е фиксна. Доколку сте сериозно заинтересирани ќе се направи договор.

Контакт:
078-204-751 - Сузана
076-250-190 - Биљана

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам