1 / 12
Се продава куќа со дуќани во Тетово
310.000 €
Цената не е фиксна
05.09.2020 14:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Се продава куќа со дуќани на ул. Иво Лола Рибар во Тетово.
Куќата е со површина на плац од 120 м2, подрум 90 м2 кој е деловен простор, 60 м2 подрум, прв спрат 100 м2 деловен простор, втор спрат по проект амбуланта 90 м2, трет спрат станбен простор, четврти спрат станбен простор.
Куќата има централно парно греење и е погодна за живеење на две фамилии, бидејќи има два влеза и во куќата има 4 станици за лифт.
Цена 310000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам