1 / 6
Opel Corsa 1.2 16V(со ланче)
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2020 14:06

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Произведена 2000год(Декември)
Поминати 200.000км
Одлично сочувана
Редовен сервис.
Airbag на волан.
Електрика на стакла

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Блаже
Потврден огласувач
075342512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам