1 / 1
тепих
1 МКД
06.09.2020 14:45

Скопје Центар / Скопје

се продава малку користен детски тепих „Том и Џери“ 160x230

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
072243115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам