1 / 1
Kupuvam zenski velosiped City Bike Max , Rider, Polar i sl,
5.000 МКД
18.07.2022 13:23

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Kupuvam City bike velosiped zenski.

Rider , Max, Polar, Trinx, Viper, Capriolo ili druga slicna marka.

Cena Do 5000 denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Auto S
Потврден огласувач
075689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам