1 / 1
Dahua Domofon Videofon
9.500 МКД
17.04.2021 15:31

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Dahua видеофонија set за еден спрат
Сетот содржи:
Повикувачки панел VTO2010D
Држач за панелот
Монитор 7'' TFT дисплеј VTH2020DW, резолуција 800x480
Напојување од 12V DC.
2Mp камера на повикувачки панел
Агол на снимање 70 °

за нарачка или монтажа
контакт 078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам