Se izdava plac
100 €
19.01.2021 12:55

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdava plac(1500 kvadrata)
Vo blizina na Restoran Oblace
Se vleguva od glavniot pat do mestoto
Pogoden e za plac za koli, gradezni materijali
Placot ima struja i voda

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078450079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам