1 / 2
KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W
900 МКД
Цената е фиксна
16.11.2021 13:58

Кичево

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX

I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071 221 181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам