1 / 12
СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 4 КАРАВАН
2.450 €
Цената не е фиксна
07.09.2020 00:16

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Голф 4 караван, 1.6 бензин, производство 2000 год. Возилото е во перфектна состојба, комплетен сервис, нова предница амортизери, акумулатор,свеќици, плочки, 4 нови гуми. Регистриран (со зелен картон) до јуни 2021.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078217373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам