1 / 8
Honda CRF450R 2012
3.300 €
Цената е фиксна
29.07.2022 12:48

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

CRF450R

Километри:

500000

Se prodava Honda Full Cross CRF 450 R so Hinson kosh i vozdusni amortizeri.
Tel. 076465990

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075891774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам