1 / 8
Opel astra 1.7Disel karavan registrirana
699 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2020 15:22

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana cela godina serviz napraeno komplet pali vozi. stegnata celata nema da tropne. Se prodava so celicni bandashi so dve novi zimni gumi i dve solidni ovie bandashi i gumi ne idat so nea.
☎️ 070831947
PRODADENA
PRODADENA
PRODADENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам