1 / 5
Yamaha MT 07
По Договор
07.09.2020 14:39

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Mt 07

Prodavam yamaha mt 07 2019 godina kilometri pominati 6000
Za cena javete se na telefon
Plus Oprema
drzac za tablici puig
Led svetlo
Led zmigavci
Prv soptstvenik

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071212111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам