1 / 4
X-Max T-Max Yamaha Torbicka
6.000 МКД
03.02.2023 16:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Originalna Yamaha S-Line22 torbicka za megu noze nameneta za X-Max i T-max skuteri, nekoristena.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070673024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам