1 / 5
prodavam baraka vo zelezara moze zamena
6 €
24.06.2022 19:49

Чаир / Скопје

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e barakava ima na koristenje 500 m2 zemiste nadvor ot barakava ima markica 17.80 m
ulica гемиѓиска 48 blizu gradinksta 20 metri ot neja moze zamena
samo seriozen kupuvac

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Ilaz
Потврден огласувач
078337982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам