1 / 3
Fap 16 20
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2020 15:48

Виница / Виница

Se prodava FAP 1620 1981 god
Cena po dogovor
Lice za kontakt: Vane 070 617 362

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

marea
Потврден огласувач
071552206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам