1 / 3
Fiat Marea Moze cela ili na delovi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2020 14:17

Дебар / Дебар

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Blokiran motor (blokot cukan) ispravna glava I se drugo 2.0 20 ventili, moze cela ili na delovi , kozen interier Novi gumi aluminski bandasi , moze cela ili na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Salih
Потврден огласувач
075340085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам