1 / 1
Hitno prodavam XIAOMI MI MAX 2
3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 18:08

Битола / Битола

Марка:

Xiaomi

Модел:

XIAOMI MI MAX 2

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Hitno prodavam XIAOMI MI MAX 2
TELEFON ZA KONTAKT BILJANA
078249701

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам