1 / 3
GROZJE VRANEC
15 МКД
08.09.2020 12:55

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

Prodavam grozje sorta Vranec so visoka sekerna vrednost,moze da se vidi i testira na liceMesto.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071253981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам