1 / 1
Se prodava Honda nsr 125cc
900 €
08.09.2020 14:08

Велес / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

Nsr

Honda nsr 125cc vo ispravna sostojba. Moze i zamena za skuter. Tel za kontakt 078/978-664

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Honda
Потврден огласувач
078978664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам