1 / 2
CRVENA MAST ZA IZGORENICI
150 МКД
Цената е фиксна
15.05.2021 22:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava crvena rastitelna mast za izgorenici so dodatok i na pcelini proizvodi, efikasna za izgorenici od sonce, žeska voda, ogan, hemikalii lekuva bez da ostanat luzni, lekuva i rani, cirevi, hemoroidi, modrinki po teloto i dr.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам