1 / 3
RAKIJA
200 МКД
Цената не е фиксна
08.09.2020 14:59

Радовиш / Радовиш

Prodavam visoko kvalitetna 100% prirodna rakija proizvedena 2019ta godina od grozje Vranec so 24 maligani !! (sekerni edinici).Moze slobodno da se testira proba na lice mesto,Cenata za pogolemi kolicini moze da se koregira.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071253981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам