1 / 10
продавам компјутер купен од анхоч
1.500 МКД
08.09.2020 15:15

Аеродром / Скопје

продавам компјутер во делови купен од анхоч матичната плоча е неисправна другите делови фукционираат

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075209449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам