1 / 4
Delovi audi a4 2.4 2.5
1 €
30.01.2023 16:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi za audi a4 2.4 benzin
automatik menuvach odlicen I delovi za 2.5 2001-2004

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076790901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам