1 / 8
HONDA 600 RR
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2020 17:25

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

CBR 600 RR

Километри:

10000

HONDA CBR 600 RR
2007 година
поминати 13500 KM
добри гуми
редовен сервис
xsenon светла

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
075787465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам