1 / 4
Mooer Slow Engine
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2020 20:47

Ресен

Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na Boss Slow Gear (ne se proizveduva povekje). Za tonot koj se dobiva moze da videte na linkot. Moze zamena za Chorus/Phaser/Flanger.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава / Можна е замена од:

David
Потврден огласувач
075889210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам