1 / 6
Laminat montaza
70 МКД
15.08.2021 17:18

Кисела Вода / Скопје

Montiranje na laminat brzo i kvalitetno moze i so moj i vash materijal za poveke info javete se 070 304 696 darko

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070304696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам