1 / 1
Elektricen muljac za grozje
300 €
23.09.2020 13:00

Неготино / Неготино

Se provada elektricen muljac za grozje vo odlicna sostojba . Muljacot gi deli drskiten na grozdot od kominjeto . Telefon za kontakt Angel 075892279

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Nikolina
Потврден огласувач
075570108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам