1 / 1
Centrifuga za vadenje med
12.000 МКД
Цената не е фиксна
23.09.2020 13:00

Неготино / Неготино

Se prodava racna centrifuga za vadanje med . Telefon za kontakt Angel 075892279

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikolina
Потврден огласувач
075570108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам