1 / 3
135/80 R12 Tiko ,Tico ,Daewoo
1.500 МКД
Цената е фиксна
09.09.2020 12:52

Македонски Брод

Mnogu malku koristeni skoro kako novi .Cena 1 500 denari za dvete gumi komplet.Moze isporaka po kargo niz cela drzava
078/435-686 Daniel

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078435686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам