1 / 4
avtomat za anlaser, za kamioni TAM, FAP, IVECO - 24 V
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 18:59

Битола / Битола

kotvi polovi avtoelektrika 24 v novi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
072252442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам