1 / 1
Prodavam Line 6 pojacalo 15watt
8.500 МКД
10.09.2020 13:36

Скопје Центар / Скопје

Prodavam novo, recisi nekoristeno Line 6 15watt-no pojacalo so footswitch. Ima 4 kanali- clean, drive, overdrive so efekti chorus, flanger, delay, reverb.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071736103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам