1 / 1
fehyhgyuuh hhjkhgg
4.093 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2020 14:36

Кичево

Број на соби:

1

Квадратура:

34 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

appirkawahi ddjshh skjhhzkddjzmdljzd

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

dodo
Потврден огласувач
070453287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам