1 / 1
Wifi smart net kamera
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.02.2023 22:52

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WiFi Smart - камера за видео надзор со 3 антени ротира (360)степени хоризонтално (120)вертикално со вграден микрофон и звичник
Бидете безбедни во вашето секојдневие!
Брза и едноставна инсталација, се поврзува лесно со телефон, подржува до 64гигабајти меморија, а може и на компјутер

iOS ( Iphone )
Android
Wireless
IR-CUT
Pan-Tilt
Smart Cloud
Mikrofon

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Online prodazba
Skopje
Потврден огласувач
070686516
Испрати Е-маил до огласувачот

Wifi smart net kamera

1500 МКД

Endoskopska kamera

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам