1 / 11
MERCEDES C 220 CDI W 204 AVANGARD 2012 PER PJES
123 €
03.09.2022 12:31

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PER PJES. NA DELLOVI
KOLATA SE PRODAVAT PO DELLOVI
SFE SO VI TREBIT
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам