1 / 1
Baram rabota kako vozac so E kategorija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2020 00:07

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako vozac so E kategorija so iskustvo i Bugarski dokumenti

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078379560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам