1 / 1
Дипломиран Градежен Инженер нуди овластување Б - проектирање
По Договор
07.10.2022 17:48

Велес / Велес

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Дипломиран Градежен Инженер нуди овластување Б за проектирање, со електронски потпис.
Имам и овластување А за надзор.
Повеќе инфомации на телефон:
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242
077 754 242

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078398447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам