1 / 4
GUMI 205 55 16
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2023 17:48

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Vo dobra sostojba, ekstra cena za site 4.
Moze i oddelno vo par ili edna po edna da se kupat
2 gumi Michelin
1 guma Pirelli
1 guma Continental

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

VKK
Потврден огласувач
071371221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам