1 / 10
Справи за вежбање
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2020 16:27

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат половни справи за вежбање.
Цена по договор
Контакт: 070552987 Дуле

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава / Можна е замена од:

Dule
Потврден огласувач
070552987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам