1 / 6
APRILIA LEONARDO 250cc
900 €
Цената не е фиксна
11.09.2020 19:33

Виница / Виница

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

leonardo

Километри:

35000

mk dok
odlicka
se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo
za inf barajte 078412781

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077500281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам