1 / 9
Range rover Bandazi 22 inch so Sve gumi
750 €
04.09.2022 23:58

Гостивар / Гостивар

Range rover bandazi
Za serija 2005 i nagore
22 inch so sve gumi
3 gumi se dobri edna ne cini
Bandazive treba malce da se riparirat
Cena so sve gumi 700 eu
070 888 882

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам